facebook

Maminky

Jsme dvě mámy, Katka a Lucka.
Dost možná podobné jako vy a vaše kamarádka. Každý den se pereme s projektem, který je momentálně naší hlavní misí: dítě. Někdy to je radost až k slzám, jindy to je marnost až k slzám, ale vždycky to je láska. Tohle všechno tu s vámi budeme sdílet. Naše zkušenosti ale končí tam, kde začínají ty vaše. Každá máme vlastní přístup a uděláte nám radost, když se s námi podělíte o příběhy ze svého mateřství. Jsme všechny na jedné lodi.
S láskou K. a L.

Mami, díky

Chodit, mluvit, jíst příborem, umýt si ruce, čistit si zuby, chovat se slušně. Uvědomili jste si někdy, kolik toho každý den umíte udělat jen díky své mámě a její každodenní šichtě?

Nový článek
12. 8. 2018 | Kateřina Kopecká

Žijte spolu slušně a dítě se k vám přidá

Rodičovství kompletně změní naše mentální nastavení a nastolí zcela nový řád. Podvědomě. Příroda to tak zařídila, abychom s příchodem nového života zapnuli centrum odpovědnosti a konečně dospěli. Proč je ale důležité zůstat sám sebou?

7. 8. 2018 | Autorka: Lucka, máma Laury

Role matky ve 21. století

„Vy máte dneska na výběr. Tohle za nás vůbec nebylo.“ Ruku nahoru, kdo tuhle větu slyšel od svojí mámy. Nebo od svojí babičky. A je to pravda. Tolik toho, co máme dnes, opravdu nikdy předtím nebylo.

7. 8. 2018 | Autorka: Lucka, máma Laury

Klíč k pohodovému mateřství? Selský rozum a intuice

Když se narodí dítě, máte nedostatek spánku, nedostatek prostoru na sebe, nedostatek času na koníčky a nedostatek klidu. Čeho ale máte zaručeně dostatek, jsou rady. Úplně od všech. Uf, proti tomuhle je potřeba se obrnit.

7. 8. 2018 | Autorka: Lucka, máma Laury

My dva. Jak nás dítě změnilo?

Večeře v dobré restauraci, kino, divadlo, fesťák, zimní dovolená, letní dovolená, vínečko sem a vínečko tam. Tak nějak vypadal náš manželský život před tím, než se nám narodilo dítě.

7. 8. 2018 | Autorka: Katka, máma Kuby

Jsme také na sociálních sítích