Marťánci FUTURA

To, co do dítěte „investujeme“ v útlém věku, se později s jistotou „zúročí“. Důležitá je ale pravidelnost a důslednost péče, na kterou máme v podstatě jen pár let. Děti do 12 let procházejí velmi rychlým tělesným i psychickým vývojem. A právě tehdy jim musíme pomáhat i jinak než jen pestrou a nutričně vyváženou stravou, která je pro jejich zdravý růst a rozvoj klíčová. Samotný příjem potravy ale často nepokrývá potřebu všech důležitých živin v dostatečné míře. Zvlášť když se děti stravují mimo domov. Znáte to…
MARŤÁNCI FUTURA 1–3 roky

MARŤÁNCI FUTURA 1–3 roky

Sirup

Doplněk stravy
  • Správný růst a silné kosti Správný růst a silné kosti
  • Vnímání a další kognitivní funkce Vnímání a další kognitivní funkce
  • Podpora přirozené imunity Podpora přirozené imunity
Dramatický růst a vývoj kognitivních funkcí, zvýšená potřeba vitaminů D3 a K2, vápníku a železa. Navíc je nedostatek vitaminu D3 a železa u dětí tohoto věku velmi častý.
MARŤÁNCI FUTURA 1–3 roky
MARŤÁNCI FUTURA 3–6 let

MARŤÁNCI FUTURA 3–6 let

Cucací tablety

Doplněk stravy se sladidly
  • Silné kosti a zdravé zuby Silné kosti a zdravé zuby
  • Učení a další kognitivní funkce Učení a další kognitivní funkce
  • Podpora přirozené imunity Podpora přirozené imunity
Růst se zpomaluje, ale vstup do kolektivu dětí ve školce klade zvýšené nároky na imunitu, proto je vhodné doplňovat například vitaminy C a D3.
MARŤÁNCI FUTURA 3–6 let

Související články

Žijte spolu slušně a dítě se k vám přidá

Rodičovství kompletně změní naše mentální nastavení a nastolí zcela nový řád. Podvědomě. Příroda to tak zařídila, abychom s příchodem nového života zapnuli centrum odpovědnosti a konečně dospěli. Proč je ale důležité zůstat sám sebou?

Číst více

Posilněte imunitu dětí přírodní cestou

V dnešní rizikové době hledá každý z rodičů způsob, jak co nejrychleji posílit imunitu svých dětí. Dostatečný přísun vitamínů je jedním z nich.

Číst více