Výhry vánoční soutěže s Marťánkem o Vesmírný dalekohled

Sdílejte článek
20. 11. 2019 |

Pojďte se podívat, jaké skvělé ceny na Vás čekají v Marťánkově vánoční soutěži.


Dětský Vesmírný dalekohled

Dětský hvězdářský teleskop pro pozorování noční oblohy. Jeho 70milimetrová čočka umoždalekohled.pngní jasně a ostře sledovat Měsíc, moře na Marsu i Saturnovy prstence. Stačí jen počkat na oblohu bez mraků a Vaše dítě se bude cítit jako opravdový astronomem! 

Albi elektronická tužka s knížkou

Elektronická tužka pro „čtení“ puzzle VESMÍR. Když se obrázku tužkou dítě KC_krabice_zaklad_titulka.jpgdotkne, ozve se nějaký zvuk nebo komentář k tomu, na co právě tužkou ukazuje. Tuto tužku lze pak používat k dalšímu učení v kombinaci s jakýmkoliv výrobkem, označeným logem „Kouzelné čtení“.
 Albi puzzle vesmír

100dílné puzzle s vesmírnou tématikou, jejichž složením vznikne edukativní interaktivní obKC-puzzle-vesmir-titulka.jpgrázek: ťuknutím elektronickou tužkou Albi na kterékoliv místo obrázku se aktivuje příslušná zvuková stopa a dítě postupně poslouchá zajímavé informace o planetách Sluneční soustavy, některých souhvězdích a o technických vynálezech, které lidstvu pomáhají při dobývání vesmíru. Obrázek ukrývá více něž 300 různých zvuků a komentářů. Na závěr si dítě může vyzkoušet několik kvízů, které prověří, co všechno si pamatuje.
 

Vesmírná Marťadráha

Populární mechanická hračka pro pravé marťánkovské dobrodružství. Součástí setu je 1 nano brouk, lanovky, martadraha.pngvýtah a výcvikový gravitační simulátor. Takže připravit a startujeme!
 

Zaujala Vás značka Marťánci? Přihlaste se k odběru novinek!

Zapište se k odběru novinek nyní a získejte možnost vyhrát balení Marťánků FUTURY zdarma!

Podělte se s námi svůj příběh.

Související články ze sekce pediatr

Posilněte imunitu dětí přírodní cestou

V dnešní rizikové době hledá každý z rodičů způsob, jak co nejrychleji posílit imunitu svých dětí. Dostatečný přísun vitamínů je jedním z nich.

Číst více

Naučte své děti, jak se chránit před virovou nákazou

Virová onemocnění dokáží znepříjemnit život. Nikoho z nás netěší pohled na utrápené a unavené děti. Naučte své děti, jak se správně chránit před virovou nákazou.

Číst více

Jsme také na sociálních sítích